Pojistné události Žďár nad Sázavou - Autoservis Žďár nad Sázavou

Pojistné události Žďár nad Sázavou

Pojistná událost je věcí náhody a bohužel se nevyhýbá nikomu. Právě z tohoto důvodu jsme tady pro vás, abychom vám poradili a pomohli s řešením takové události.

Co musím udělat ?

Mnoho lidí, kteří do stali účastníky dopravní nehody, neví jak se v takové situaci zachovat. V první řadě, pokud nedošlo ke zranění osob a není potřeba přivolat záchrannou službu, je dobré si zachovat klidnou hlavu - nikdo nechce úmyslně poškodit jiné vozidlo nebo si poškodit to své. Policii na místo nehody musíte volat pouze v zákonem uvedených případech. Vy si sepište s druhým účastníkem nehody Záznam o nehodě a viník nehody ať se k zavinění vyjádří ve spodní části tohoto záznamu - vše se urychlí při jednání s pojišťovnou. V případě, že se nedohodnete na zavinění dopravní nehody, volejte Policii ČR  Po řádném vyplnění Záznamu o dopravní nehodě tuto nahlašte na svojí pojišťovnu a stejně tak ji musí nahlásit i účastník druhý, případně každý další. Na pojišťovně uveďte, že Vaše vozidlo bude opravováno právě u nás, vše ostatní již zařídíme za vás - odeslání dokumentace, ohledání i opravu vozidla.

V PŘÍPADĚ, ŽE SI NEBUDETE JISTI V POSTUPU, NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT - RÁDI VÁM PORADÍME A VŠE ZA VÁS VYŘÍDÍME - kontaktní osoba pan David Žilka

Aktuality:

Smluvní pojišťovny

Od 1.9.2016 jsme smluvním partnerem i pro Českou pojišťovnu, čímž jsme docílili toho, že v současné době máme partnerství se všemi velkými pojišťovnami, což usnadňuje našim klientům rozhodování v oblasti oprav při náhlých pojistných událostech.

Celá aktualita >>


1. 4. 2016

Školení našich zaměstnanců

Tak jako pracovní procesy a materiály se neustále vyvíjí, tak i naši zaměstnanci absolvují pravidelná školení, aby i nadále patřily ke špičkám ve svém oboru a svoji práci prováděli v nadstardantní kvalitě.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit


2. 2. 2016

AKCE NA ÚNOR

KONTROLA A SEŘÍZENÍ GEOMETRIE NÁPRAV

Na únor v tomto roce jsme si pro Vás připravili akci, při které Vám za výhodnou cenu - vizuálně zkonrolujeme podvozek vozidla ( čepy, tyčky, brzdy apod ), zkonrolujeme a seřídíme geometrii náprav a zjistíme stav Vašeho vozidla.

Cena akce pro osobní automobily je 500,- Kč a pro dodávková vozidla 600,- Kč. Více informací a objednávky u pana Žilky ( servis )

Celá aktualita >>


3. 12. 2015

NABÍDKA VOLNÝCH POZIC

Hledáme spolupracovníky :

1) Mechanik, autoelektrikář

2) Lakýrník, přípravář

Nabízíme - smlouvu na HPP, velice dobré platové podmínky, práci ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti, skvělý kolektiv, pravidelnou pracovní dobu, vzdělávání se v oboru, možnost dalších výhod a benefitů.

Požadujeme - vyučení v oboru, praxe výhodou, vysoké pracovní nasazení, smysl pro detail, samostatnost, loajalitu...

V případě zájmu se neváhejte ozvat na telefonní číslo 605 269 093 nebo e-mail.

Celá aktualita >>

11. 11. 2015

17.11.2015 OTEVŘENO

Dne 17.11.2015 ( úterý - st. svátek ) je otevřeno od 06:00 hodin do 17:00 hodin. Oproti tomu bude dne 20.11.2015 ( pátek ) celý den zavřeno. Děkujeme za pochopení.

13. 10. 2015

Renovace světlometů - myslete na bezpečnost Vaši i ostatních !

Když již špatně vidíte na komunikaci, nemusí být nutně závada v žárovkách. I světlomety podléhají stáří a přes zašlé kryty světel je Vaše vidění značně ztíženo. U nás v servisu světlomety zdarma prohlédneme a v případě možnosti vyleštíme speciální pastou - BEZ POŠKRÁBÁNÍ ČI JINÉHO POŠKOZENÍ. Ceny jsou individuální, a dozvíte se ji vždy před rozleštěním !!!  

Myslete na svoji bezpečnost dříve, než se něco stane. Zvláště v době, kdy je brzo tma !

Zvětšit